Nowoczesny podręcznik do matematyki oferowany przez wydawnictwo Nowa Era

Firma Nowa Era jest znana ze sprzedawania wysokiej jakości podręczników przeznaczonych do stosowania w szkołach podstawowych i średnich. W szczególności warto zwrócić uwagę na pozycje dostosowane do umiejętności uczniów szkół branżowych I stopnia. Przykładem takiego podręcznika jest książka “To się liczy 2 do kupienia” opracowana przy współpracy z Karoliną Wej i Wojciechem Babiańskim. Co można powiedzieć na temat tego wydawnictwa?

Wiadomości zrozumiałe da uczniów

Na początek należy zwrócić uwagę, że książka “To się liczy 2” ma nowoczesny układ i atrakcyjną formę graficzną. Najważniejsze informacje są wyróżnione kolorystycznie lub za pomocą odpowiedniego kroju czcionki. Na prawie każdej stronie zamieszczono ilustrację, rysunek, wykres lub tabelę. Pozwala to uczniom łatwiej zapamiętywać najważniejsze kwestie, a także przygotowywać się do sprawdzianów lub kolejnych zajęć w szkole.

Praktyczne zastosowania szkolnej wiedzy

Autorzy książki “To się liczy 2” przedstawiają wiedzę należącą do podstawy programowej przedmiotu, a także jej praktyczne wykorzystanie. Uczniowie mogą się dowiedzieć, między innymi, jak dobra znajomość matematyki może pomóc w wypełnianiu deklaracji podatkowych lub obliczaniu zysku przedsiębiorstwa. Dzięki temu zajęcia z matematyki przestają być nudnymi wykładami prezentującymi wiedzę teoretyczną, a stają się lekcją życia.

Zbiór zadań o różnym poziomie trudności

Każdy uczeń musi nabyć umiejętność rozwiązywania różnego typu zadań. Do podręcznika “To się liczy 2” dołączono praktyczny zbiór ćwiczeń, które zostały posegregowane przy uwzględnieniu wzrastającego poziomu trudności. W każdym ważnym dziale można znaleźć ćwiczenia podsumowujące wiedzę, dzięki którym uczniowie mogą sprawdzić swoje umiejętności, częściowo bez pomocy pedagoga.

Dodatkową zaletą podręcznika “To się liczy 2” jest możliwość zakupu przez Internet w bardzo atrakcyjnej cenie. Na stronie wydawnictwa Nowa Era możliwe jest zamówienie książki z czasowym rabatem sięgającym nawet 20-30%. Warto również zapoznać się z pozostałą ofertą firmy, dzięki której można zapewnić skuteczne wsparcie edukacji swoich dzieci.